Понеділок, 2020-09-28, 3:55 PM

Головна » 2018 » Квітень » 04

Традиції - річ надзвичайно приємна, гімназисти це знають не з чуток. Зокрема, традиційним вже стало відвідування будинку для літніх людей. Цього разу наші гостини були присвячені ВЕСНІ. Гімназисти підготували справжню весняну концертну програму і виготовили милі подаруночки для дідусів та бабусь, які будуть радувати око кожен день. Звичайно, ця традиція неодмінно продовжуватиметься, адже після кожних гостин гарний настрій та посмішка ще довго залишаються з гімназистами.

Переглядів: 159 | Додав: sloboda376 | Дата: 2018-04-04 | Комментарі (0)

Як стати щасливим? Що таке взагалі "щастя"? Пошуку відповіді на це питання був присвячений черговий браунбег, на якому зібралося самоврядування з усього району, а саме члени ЛіЛіУС (Ліги Лідерів Учнівського Самоврядування). Гімназійна актова зала перетворилася на справжню кухню, але борщ там не варився і котлетки не смажилися - учні готували щастя за власним складеним рецептом, у кожного отрималася унікальна страва. Згодом, перекусивши цілком справжнім печивом та соком, ми познайомилися один з одним краще і поділилися на команди дуже цікавим шляхом: кожен учасник витягував картку з певним малюнком і повинен був мовчки найти своїх однокомандців, які витягнули таку ж картку. Завдання для команд було однакове - створити галерею щасливих людей. І тут закипіла робота! В хід пішли всі можливі матеріа ... Читати далі »

Переглядів: 171 | Додав: sloboda376 | Дата: 2018-04-04 | Комментарі (0)

«  Квітень 2018  »