Понеділок, 2020-09-28, 4:16 PM

Головна » 2019 » Грудень » 21

Святий Миколай приходить до чемних діток не лише 19 грудня. До учнів 7а він завітав на наступний день (адже справ у нього багато). На семикласників чекав квест, у якому вони робили селфі, співали пісні, розповідали вірші і малювали. Бігали ми завзято та з головою поринули в атмосферу свята. Наприкінці квесту нас чекали солодкі подарунки від Миколая та гарний настрій. Свято тільки починається!

Переглядів: 45 | Додав: nigiva2903 | Дата: 2019-12-21 | Комментарі (0)

19 грудня – це прекрасний день для всіх дітей. Адже всі вони отримують під подушки солодкі подарунки (якщо поводили себе, звичайно ж, чемно). А от гімназія була надзвичайно чемною у цьому році і тому Святий Миколай (у вигляді учнів 7а класу) подарував їм цілий святковий день! Зранку гімназисти отримали приємні побажання та поринули у атмосферу свята (а що так гарно створює святкову атмосферу як не музика?). На першому уроці вчителі зірвали кульки і отримали гарні побажання з прийдешнім святом. А на уроках до всіх гімназистів завітав сам Святий Миколай зі своєю свитою. Він перевірив наскільки учні розумні та артистичні і нагородив їх грамотами. На великій перерві була безпрограшна ло ... Читати далі »

Переглядів: 72 | Додав: nigiva2903 | Дата: 2019-12-21 | Комментарі (0)

Час перед Новим Роком та Різдвом – це завжди чарівний період очікування та казкова атмосфера. Вже третій рік поспіль у 7а класі ми розігруємо Адвент календар (за німецькими традиціями). Ми відкриваємо кожен день по одному листу, виконуємо завдання, які пов’язані з приближенням свят та отримуємо за це цукерки. Це гарна та чарівна традиція, яка робить нас ще ближчими та створює атмосферу свята на весь день. Сподіваємося, інші класи переймуть цю традицію і казки стане трішечки більше! З наступаючим всіх Новим Роком та Різдвом Христовим!

Переглядів: 51 | Додав: nigiva2903 | Дата: 2019-12-21 | Комментарі (0)

«  Грудень 2019  »

Сьогодні тут були: