Неділя, 2020-08-09, 0:25 AM

Головна » 2018 » Грудень » 5 » 5 клас на хвилі доброти
11:37 AM
5 клас на хвилі доброти

Доброта – найбільша цінність нашого життя. Так, саме ця якість коштує так дешево, але цінується так дорого.
Всесвітня хвиля доброти поглинула і наш 5 клас Новоодеської гуманітарної гімназії. Ми завітали в гості до дитячого садочка «Світлячок», до наших наймолодших друзів з англійською казкою, гарним настроєм та купою подарунків. Діти зустріли нас дуже тепло і привітно, а їхні щирі посмішки запалили в наших серцях вогники надії та щирості.
Далі хвиля доброти занесла нас до дітей районної організації інвалідів. До них ми завітали не з порожніми руками, а з одягом, іграшками та цікавими книжками. У свою чергу нам показали творчі роботи відвідувачів цього закладу. Скільки любові й теплоти передають роботи діток, що потребують нашої підтримки та уваги! Нам запропонували долучитися до підготовки новорічних заходів і ми з радістю підтримаємо їх.
Хвиля доброти не оминула і стіни нашої гімназії. Ми зараз живемо у скрутні часи, коли знецінюються моральні та духовні орієнтири, дехто втрачає людину в собі. Саме благодійний ярмарок у Щедрий вівторок, 27 листопада, довів, що в гімназії немає байдужих. Всі класи взяли активну участь у заході і наш 5 клас не залишився осторонь. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів, і все виготовлене своїми власними руками або із допомогою батьків. Тут було як на справжньому ярмарку! Охочих було стільки, що коридором не можна було пройти! Скрізь лунали жарти, гамір, учні у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Усі учасники отримали неабияке задоволення, а найприємніше те, що захід став місією доброчинності.
Ми розуміємо, що зібрана нами сума – це лише маленька частинка того, що необхідно зібрати для онкохворої людини, але сподіваємось, що у нашому місті є ще багато небайдужих людей, які продовжать наш почин на хвилі доброти.
Добрим бути просто чи не просто?
Не залежить доброта від зросту.
І дитина робить добру справу,
Як не залишить друга на поталу.
Як людей полюбиш, пошануєш,
Силу для Добра душі відчуєш.
І закрутиться Земля скоріше,
Якщо разом станемо добріші.
Доброта з роками не старіє,
Доброта від холоду зігріє,
І якщо вона як сонце світить,
То радіють і дорослі, й діти.

Переглядів: 93 | Додав: Анна90 | Рейтинг: 0.0/0
1 danukdiana016 • 12:08 PM, 2019-03-07 [Матеріал]
Добро повинно бути повсюду!!!!
2 pushkarevskayaann • 8:29 AM, 2019-03-12 [Матеріал]
Добрі справи потрібно робити завжди
«  Грудень 2018  »