Неділя, 2020-08-09, 0:00 AM

Головна » 2018 » Жовтень » 31 » Англійська частина тижня іноземних мов у гімназії
Англійська частина тижня іноземних мов у гімназії

В останні дні жовтня до гімназії завітав  тиждень іноземної мови, який приніс із собою багато цікавих заходів для учнів 5-11 класів. Кожен день був насиченим, хвилюючим та оригінальним.

Учні 10-11 класів підготували презентації «Відомі жінки світу» та познайомили  своїх однокласників з Маргарет Тетчер, Коко Шанель, Анною Франк, Іреною Сендлер та Флоренсією Найтінгейл. Після презентацій відбувалося обговорення (зрозуміло, англійською).

Учні 7-А і 7-Б класів переглянули мультфільм із субтитрами «Лінива дівчинка і старанна дівчинка» англійською мовою та виконали ряд завдань. На прикладі цього мультфільму гімназисти не тільки зрозуміли наскільки важливо не лінуватися, але й побачили як можна вивчати англійську мову самостійно.

У 6-А класі було проведено брейн-ринг «Свято знавців мови». Учні показали  свої артистичні та інтелектуальні здібності. Вони  розгадували загадки і відповідали на цікаві питання про англомовні країни. Захід пройшов в дружній та веселій атмосфері.

У 8-9 класах було проведено гру «Лицарі круглого столу». В запеклому поєдинку змагалися команди хлопців 8 і 9 класів за почесне звання «Лицар круглого столу». Вони вираховували, в якому столітті жив Король Артур, розгадували ребуси, складали пазли, добирали синоніми та антоніми до слів, описували чесноти короля Артура. А в цей час дівчата знайомилися зі зброєю тих часів, з кодексом честі, якого лицарі дотримувались.  Учні  дізналися, що до цих пір у Вінчестері відбуваються засідання круглого столу, в яких беруть участь 24 учасники, які претендують на право вважатися нащадками лицарів круглого столу. Дівчата скористалися моментом і звернулися до хлопців з побажанням бути такими, якими б вони хотіли бачити сильну половину людства. В кінці заходу команда-переможниця,  хлопці 9 класу,  прийняла присягу і пообіцяла дотримуватися кодексу честі лицарів.

Інформацію підготувала вчитель ангійської мови Іваніна Т.І.

Переглядів: 122 | Додав: Етикетка | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »