Неділя, 2020-08-09, 0:27 AM

Головна » 2018 » Вересень » 20 » Батьківські збори - партнерська взаємодія.
11:13 AM
Батьківські збори - партнерська взаємодія.

Про що в школах говорять на загальношкільних батьківських зборах? Ось як це відбувалося 13 вересня в гімназії. У просторому  вестибюлі гімназії цього разу було влаштовано імпровізовану залу зі стільцями, великим екраном. Батьків зустрічала легка музика, у невимушеній атмосфері зала заповнювалася мамами, татами, бабусями і дідусями гімназистів. Розпочала збори, звісно ж, господиня, директор гімназії Гузенко В.П. Вона нагадала про здобутки минулого року, подякувала батькам і вчителям за участь у перемогах їх дітей. Підтвердила її слова про плідну роботу заступник з навчально-виховної роботи Гончар Г.А., яка згадала про високе 8 місце закладу за результатами ЗНО серед 292 шкіл Миколаївської області. Про "свіжу" літню перемогу команди  гімназії на Всеукраїнському турнірі з інтелектуальних ігор та інші приємні перемоги попереднього року повідомила батькам заступник з виховної роботи Татаренко Т.В. А далі Валентина Петрівна запропонувала  познайомитись батькам з деякими "родзинками" вчителів гімназії, які дозволяють учням посідати високі місця в рейтингах і конкурсах, вступати до кращих вишів країни і за її межами, "родзинками", які дозволяють сказати, що ми не чекаємо доки Нова українська школа прийде до нас, а вже працювати по-новому, де в чому випереджаючи колег з інших навчальних закладів. Так, наприклад, Тертична С.А., Третякова Л.П., Ворошилова В.П. розповіли про роботу з креолізованими текстами, показали батькам скрапбукінги, картмейкінги, кросенси, які виготовляли учні протягом попереднього року, Гончар Г.А., розповіла як вже декілька років поспіль в гімназії навчають з використанням інтелектуальних карт (карт розуму), переконала в цікавості вивчення німецької мови Шевченко І.С., а Дорошенко С.О. пояснила як формується критичне мислення та інші операції вищого порядку за доgомогою впровадження у вивчення, зокрема математики, таксономії Блума. Весь матеріал було показано в доступній візуальній формі, про що свідчить той приємний, але доволі дивний факт, що кожного вчителя по закінченні виступу, проводжали оваціями, ніби артиста.

Наступним питанням, розглянутим на зборах, був звіт голови ради гімназії Боровської О.В. про  кошти, які батьки  надають на розвиток закладу. Той, хто бував у закладі, відразу зрозуміє, що гімназією керує дбайлива господиня, доглядають  турботливі руки техпрацівників, але "гроші люблять, щоб їх рахували". Із цим в гімназії все  добре: щомісяця звіт про витрачені кошти виставлчється на сайті гімназії на сторінці  "Публічна інформація" у розділі "Фінансові звіти Ради гімназії". На всі придбані товари та послуги  зберігаються чеки. Про це і доповіла Олена Валентинівна, а також продемонструвала копії опублікованих звітів.

Найприємнішим на зборах є  вручення подяк батькам, які  є добрими помічниками вчителям у навчанні, вихованні і вирішенні інших, не менш важливих питань. Цього року вручено більше 30 подяк татам, мамам і навіть бабусям гімназистів.

P.S. Багато гарних слів від батьків прозвучало на адресу директора і педагогічного колективу протягом цієї години. А за результатами голосування роботу  Гузенко В.П. і вчителів оцінили найвищим балом  - "Задовільно" з заохоченням"".

Переглядів: 199 | Додав: Етикетка | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »