Неділя, 2020-08-09, 0:08 AM

Головна » 2018 » Листопад » 19 » Екскурсія до пожежної частини №21 ДПРЧ м. Нова Одеса
Екскурсія до пожежної частини №21 ДПРЧ м. Нова Одеса

В рамках проведення «Місячника знань з основ безпеки життєдіяльності» 16 листопада учні 6-х класів відвідали пожежно-рятувальну частину №21 ГУ ДСНС України Миколаївської обл..

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Cтарший сержант служби цивільного захисту, пожежний рятувальник Животовський Юрій Миколайович розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Гімназисти фотографувались поруч з технікою і не тільки, їм навіть дозволили посидіти в салонах машин, та приміряти на себе рятувальний шолем, в якому працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти. Під час зустрічі старший сержант служби цивільного захисту, пожежний рятувальник Животовський Ю.М. звернув увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам пожежної частини №21 м.Нова Одеса, за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

Переглядів: 141 | Додав: markysik1501 | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2018  »