Субота, 2020-08-08, 11:38 PM

Головна » 2018 » Травень » 8 » Гімназія пишається своїми вихованками
10:42 AM
Гімназія пишається своїми вихованками

Гімназія. Той хто приходить сюди вже робить вибір, але й навчаючись тут перед вибором стає кожен. Можна відразу ж заспокоїтись – бо самЕ навчання тут є бонусом, а можна використати всі можливості, які тут надаються, і поставити планку ще вище. Так і зробили дві гімназистки, про яких піде мова. Вони різні, але про обох можна вже зараз сказати: «Вони вміють досягти мети».
Отож, історія перша. Благополуччя і здібності до навчання, декламації, співу це вже половина успіху, але зупинятися на півдорозі Даша Полякова не збиралася і наполегливо вчила мови. Вчителі, зокрема Третякова Л.П. та Федорова Т.О., допомогли з підготовкою і ось вже заслужені перемоги в олімпіадах і конкурсах з української, англійської мов, Даша бере участь і стає призером конкурсів декламаторів, вокальних фестивалів. Логічно, була обрана офіційно виконуючою ролі Гімназії (честь, яка надається кращим учням гімназії), стала членом успішної дружини юних рятувальників «FLESHка» …і дуже хотіла взяти участь у Програмі «FLEX» з обміну студентами і проживанням у американських сім’ях. Можливості програми – це вдосконалення англійської мови на рівні спілкування, навчання в американській школі розширює світогляд, сприяє особистісному зростанню та відкриває перспективи на майбутнє. Рік назад хвороба перекреслила можливості, але у цьому році вона все ж заповнила заявку і з нетерпінням чекала на висновок американських експертів з відбору студентів – вплинути на їхнє рішення – неможливо. Радості не було меж, коли отримала листа із запрошенням. Майже так само раділи вчителі і гімназисти і вітали – це другий гімназист,який отримує такий шанс. Усі перемоги в сумі зробили Дар’ю «Учнем року» - таку номінацію на святі «Золоте зерно» - вона отримала і почула багато теплих напутніх слів. Наступний рік буде для Даші важким: за навчанням у Америці треба не запустити навчання в Україні, бо ЗНО вона здаватиме за українськими програмами і законами. Але ми віримо, що досвід, набутий у гімназії допоможе їй здолати усі труднощі і здобути нову перемогу.
Друга розповідь про лідера. Як відомо, лідерами не народжуються, але декому цю роль не обійти. Софія Лобода вже з перших кроків у гімназії заявила про себе як про неординарну особистість. Класний керівник Тертична С.А. відзначала організаторські здібності Софії та вимогливість до себе та інших. Кілька років вона була визнаним лідером класу, незамінним помічником класного керівника, і учні з року-в-рік ставали «Класом року» зокрема і завдяки старанням Софії. Координаційна рада теж не обійшлася без неї і на другий рік роботи її обирають Лідером гімназійного об’єднання «Крила» не зважаючи на те, що вона лише в 9 класі. Софія – не підвела. Ініціювала декілька цікавих проектів, активно висвітлювала події на сайті, вітала переможців і заохочувала до участі небайдужих, вела гімназійні зібрання, брала активну роль у діяльності районної самоврядної організації ЛіЛіУС, молодіжного виконкому. Куратор самоврядування Татаренко Т.В. зазначала, що доручена Софії справа, а тим більше задумана нею, обов’язково буде реалізована. Мабуть, активну життєву позицію Софія успадкувала від мами – Лободи Валентини Миколаївни – активного члена суспільства і батьківської громади гімназії. Коли Софія перемогла у районному конкурсі «Лідер року» продемонструвавши результати діяльності учнівського врядування, нікого особливо це не здивувало, а от коли вона впевнено перемогла у області – спільній радості вчителів і учнів не було меж – визнання на обласному рівні – це висока оцінка роботи не тільки лідера, але і усього колективу. Софія гідно продовжила традиції гімназійного самоврядування, яке було визнане одним з кращих в Україні.
Це лише дві історії гімназистів, насправді, їх можна написати багато, про це свідчать більше 150 Відзнак «Золоте зерно» вручених кращим учням і колективам гімназії минулого тижня.

Переглядів: 173 | Додав: Етикетка | Рейтинг: 5.0/1
1 danukdiana016 • 12:31 PM, 2019-03-07 [Матеріал]
В гімназії всі учні по своєму особливі
«  Травень 2018  »