Неділя, 2020-08-09, 0:18 AM

Головна » 2018 » Листопад » 1 » І у людей, і у собак одне бажання — щоб їх любили. Elchin Safarli
І у людей, і у собак одне бажання — щоб їх любили. Elchin Safarli

Минулого тижня, ми, учні 6-х класів, організували ярмарок. Заздалегіть повідомили, що кошти планується передати у притулок тварин (так на нас вплинув Урок доброти, присвячений братам нашим меншим). Варто зазначити, що ярмарок відбувся «на ура»! Солодощі були розкуплені за 20 хвилин! Загалом було зібрано 1449 грн. Дуже потішив той факт, що після ярмарку до нас все ще прибігали діти, а саме хлопці 7а класу, та просили передати кошти від них на допомогу тваринам. Дійсно, це варте поваги!
Тож, ми вирішили віддати ці гроші Громадській огранізації «Фенікс», яка займається лікуванням тварин та знаходить домівки для безпритульних собак чи кішок. Організовуючи нашу «Хвилю доброти» ми зіткнулися з багатьма приємними несподіванками. Наприклад, наша місцева ветаптека (біля ринку «Альянс»), дізнавшись яку справу ми робимо, зробила нам 25% знижку ( за частину виручених коштів ми вирішили придбати корм). Дуже приємно, що у нашому місті багато чуйних людей, які готові допомогти.
І от, взявши корм та кошти ми відправилися до Миколаєва. Нас радо зустріли у вет. клініці «Талісман». Тамтешній лікар показала нам, де проходять операції для тварин, як за нами доглядають. І це ще не все!  Батьки, які з нами відвідували клініку, так перейнялися нашою «Хвилею Доброти», що навіть взяли з притулку кішку. Тепер у Шакалова Артема житиме вдома гарна Анфіса.
Дуже приємно від усвідомлення того, що ми можемо хоч трішки зробити цей світ кращим і допомогти тим, хто не в змозі про себе піклуватися.

Учні 6а і 6б класів

Переглядів: 137 | Додав: alfabravoj | Рейтинг: 5.0/1
1 Етикетка • 3:02 PM, 2018-11-01 [Матеріал]
Молодці! Ваша Хвиля доброти щороку все потужніша і оригінальніша.
2 alfabravoj • 3:05 PM, 2018-11-01 [Матеріал]
Дякуємо!
3 danukdiana016 • 12:16 PM, 2019-03-07 [Матеріал]
Молодці! Хвиля доброти не тільки для людей, а й для братів наших менших!
«  Листопад 2018  »