Субота, 2020-08-08, 11:56 PM

Головна » 2018 » Жовтень » 14 » Як гімназисти гетьманську булаву шукали
Як гімназисти гетьманську булаву шукали

В п'ятницю, після уроків, більша половина гімназистів зібралася на подвір'ї в надзвичайно піднесеному настрої, очікуючи чогось цікавого. І не дарма, адже, видно, біля гімназії поламалася машина часу, бо напередодні Дня козацтва до нас завітав... справжній гетьман  (тато гімназиста Вадим Мичко)! Він вирішив первірити гімназистів на знання історії, бойовий дух, кмітливість та дав важливе завдання - знайти його  булаву. Наші завзяті козаки та козачки взялися до справи. Щоб знайти булаву, кожен клас мав подолати 10 порогів-станцій, виконавши завдання, наприклад, назвати якомога більше козацьких імен, влучити в ціль, заспівати козацьку пісню, пройти естафету, намалювати або одягнути козака. Були і складніші випробування, які мали засвідчити, що ми пам'ятаємо своє минуле, а тому заслуговуємо на гідне майбутнє. Впоравшись із "порогами", козачата отримували підказку місцезнаходження булави від самого гетьмана. А ви б здогадалися, де знаходиться булава, якби отримали таку підказку?

За прапором, що вічно майорить,

Зі мною зустрічаєтесь щодня.

Якщо  мене спитати закортить,

То булаву віддам вам радо я.

Як не старалися молодші школярі, але взяли гору все ж таки більш досвідчені козаки - першими виконав завдання 10 клас, а от булаву знайшли 11-класники, які тепер мають велику честь від гетьмана - цілий тиждень зберігати дорогоцінну булаву у своїй класній кімнаті!

Але і це не все, що було в гімназії цього дня. Доки класні рої шукали булаву, справжні інтелектуальні бої розгорнулися в одному з кабінетів. Це проводив черговий турнір у клубі "Ерудит" Проценко І.М. Тематика гри була, звичайно ж, присвячена козакам і козацтву.  І тут перемога за збірною командою 10-11 класів, але не набагато від них відстали і учні 7-а, 9 класів, команди 8 і 6-б класів теж довели, що недарма вчать історію і з ерудицією у них все гаразд. Спробували себе у дорослій грі і учні 5 класу і довели, що потенціал у юних козачат-ерудитів є.

Переглядів: 132 | Додав: sloboda376 | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2018  »