Неділя, 2020-08-09, 0:21 AM

Головна » 2018 » Квітень » 4 » Як ЛіЛіУС в гімназії збиралася
Як ЛіЛіУС в гімназії збиралася

Як стати щасливим? Що таке взагалі "щастя"? Пошуку відповіді на це питання був присвячений черговий браунбег, на якому зібралося самоврядування з усього району, а саме члени ЛіЛіУС (Ліги Лідерів Учнівського Самоврядування). Гімназійна актова зала перетворилася на справжню кухню, але борщ там не варився і котлетки не смажилися - учні готували щастя за власним складеним рецептом, у кожного отрималася унікальна страва. Згодом, перекусивши цілком справжнім печивом та соком, ми познайомилися один з одним краще і поділилися на команди дуже цікавим шляхом: кожен учасник витягував картку з певним малюнком і повинен був мовчки найти своїх однокомандців, які витягнули таку ж картку. Завдання для команд було однакове - створити галерею щасливих людей. І тут закипіла робота! В хід пішли всі можливі матеріали, але головне, що кожен доклав до створення галереї частинку себе - саме тому в результаті у всіх вийшли надзвичайно сонячні та наповнені щастям роботи. Час пролетів непомітно, браунбег добіг кінця, всім учасникам він запам'ятався чимось своїм: новими знайомствами, цікавими завданнями, смачним печивом. Але головне - кожен зрозумів, що щастя створюємо ми самі і тільки від нас залежить, яким воно буде.

Переглядів: 167 | Додав: sloboda376 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »