Неділя, 2020-08-09, 0:27 AM

Головна » 2018 » Жовтень » 10 » Країна див - гімназія
Країна див - гімназія

На Країну див перетворилася гімназія 5 жовтня у Всесвітній день вчителя. І як у справжній Країні див тут цього дня можна було зустріти Капелюшників і Шалених Зайців, Карти і Шахи, Чеширських Котів і розмовляючих грибів, червоні, білі троянди, метеликів і гусеничок, Королів, Королев і ще безліч персонажів, які зустрічаються або могли б зустрічатися у Країні див Льюїса Керола. Протягом перерв ця строката компанія створювала дивовижну атмосферу свята, а на уроках дивним чином ставала схожа на учнів гімназії. Хоча і не всі уроки були традиційними. На першому, наприклад, замість впізнаваних вчителів до класу з'явилися шахи (учні 11 класу) і давай навчати персонажів різних премудростей, як справжні вчителі. А де ж були самі вчителі? Шахові фігури і їх знайшли чому повчити, вірніше перевірити їхні знання з різних предметів. Що правда, вчителів не злякаєш позаштатними перевірками - іспит здано! Вдосталь навчившись, усі жителі країни зібралися на чествування Вчителів, яких цього дня зустрічали феєрверками і скандуваннями. Звичайно ж, яка Країна див без Аліси? Білий кролик (Дорожинська Юлія) заманив її до нас, і ось вже розгублена Аліса (психолог гімназії, педагог-організатор Боцуляк Юлія Андріївна) вперше присутня на гімназійному святі ( у прямому сенсі). Все їй в дивовижу, але з Кроликом і гімназистами не засумуєш! Якими яскравими були виступи класів (вони і тут не виходили з образу): учні 5 класу запалили зал вітальною піснею і танцем кумедних гусеничок і метеликів, Чеширські кішечки 6-б класу промуркотіли свої кошачі вітання і побажання, граційно станцювали, Королі і королеви 6-а - підірвали зал пісенними "інтерв'ю" з вчителями гімназії, Запалили гриби, кролики і зайці 7-а і б класів, усі троянди країни див (учні 10 класу) було перефарбовано у вишневий колір на честь гімназійного свята і подаровано, звичайно ж, вчителям. Капелюшники 9 класу так танцювали, що всидіти було важко, а карти у виконанні учнів 8 класу наврочили вчителям світлу долю. 11 клас показав настільки реалістичну "картинку" з життя школяра, що враження було, як від відвідин справжнього театру - "народні артисти" Бойчук Катерина, Гончар Андрій та Бондар Артем просто жили своїми образами :). Розчулена Аліса, звичайно ж, вирішила залишитися у цій дивовижній країні, бо як сказав Кролик: "Жодні двері просто так не відчиняються!". На завершення, Лідер ГОК Лобода Софія, запросила "іменинників" на сцену і вчителів "викупали" в оваціях учні, а на згадку про цей день кожен вчитель, техпрацівник отримав оберіг, виготовлений руками учнів 6 класу. Країна див гімназія відсвяткувала День учителя. Vivat, гімназія! Vivat, гімназисти! Vivat, вчителі!

Переглядів: 170 | Додав: Етикетка | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2018  »