Понеділок, 2020-08-10, 8:45 AM

Головна » 2018 » Грудень » 29 » НОВОРІЧНА КАЗКА!
НОВОРІЧНА КАЗКА!

Всім відомо що Іванна Іванівна Петрова - керівник хореографічного гуртка. Вона вчить моїх однокласників танцям.Також Іванна Іванівна, як мама нашої однокласниці бере активну участь у самоврядуванні 6-Б. Тому велика окрема подяка Іванні Іванівні. Напередодні Нового Року до будинку творчості збиралися діти, з якими вона займається. Наші учні також. Я, Чернеуцан Валерія, учениця 6-Б, брала участь у виступі який називався «Новорічна Казка».Наш колектив «Мальви» це гордість Новоодещини. Ми у області обов`язково посідаємо призові місця чим і славимося. Також у нашому колективі є учиниці гімназії інших класів: Кучеренко Вікторія учениця 6-А класу, Чернеуцан Анастасія учениця 5 класу, Калачинська Єлизавета учениця і Безпалько Валерія учениці 8 класу, Риженко Марина учениця і Бойченко Юлія учениці 5 класу.Також за це ми дякуємо нашому керівнику Олександрі Олександрівні Кабак. Ось-ось скоро розпочнеться вистава, яку всі так чекали. Вистава «Сніжна Королева». І ось виступ почався танцеми маленьких сніжинок. Так заворожує...У виставі була і інтрига, і радість, і сум  - все це відчували глядачі. Сцена була гарно прикрашена. На кінець усі кликали Діда Мороза, після чого разом з ним ми почали кружляти в веселому таночку. Потім ми розважалися у різних конкурсах. Мені дуже сподобалося на цій виставі. Всі почувалися ніби в справжньому театрі, повірили у новорічне диво і поринули у зимову казку!

Переглядів: 101 | Додав: stepova23 | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2018  »