Понеділок, 2020-08-10, 7:55 AM

Головна » 2018 » Грудень » 7 » Перемогою привітали воїнів ЗСУ
Перемогою привітали воїнів ЗСУ

Вітаємо захисників з Днем ЗСУ! Стан справ в Україні свідчить, що їй конче необхідні сміливі, рішучі, вправні захисники. Росте гідна зміна нашим воїнам. Сьогодні військовий вишкіл перестав бути просто хлопчачою грою. "До захисту Батьківщини - готові" - цей щорічний конкурс проходить щороку напередодні 6 грудні, Цьогоріч - співпав з ним. 6 команд юнаків з ПАЛу, ЗЗСО №1,2,3, гімназії та Троїцького ЗЗСО змагалися у 10 конкурсах: вишколі, одяганні протигазу, спортивних, силових конкурсах та комбінованій естафеті. Бойовий дух хлопців підтримували вболівальники. Гімназію представляла команда у складі: Архапенко Андрій (командир), Рогожан Максим, Волошин Данило, Панчук Олександр, Гончар Андрій, Трибушенко Андрій. Хлопці у перших конкурсах приглядалися до суперників, а вони і справді були гідними: влучні стрільці, ПАЛу, витривалі юнаки 2 та 3 шкіл, загартована у змаганнях, згуртована команда 1 школи, та спраглі до перемоги троїчани - усі в тих чи інших конкурсах вели перед, тож нашим довелося зібрати в кулак хвилювання і у трьох останніх конкурсах показати найкращі результати, що і дозволило їм посісти високе ІІ місце. Поступилися вони лише команді професійного аграрного ліцею. З командою ЗЗСО №1 гімназисти набрали однакову кількість балів, і перемога нам дісталася за перемогу в комбінованій естафеті. Також хлопці були кращими в перетягуванні линви та потрійному стрибку. Гарною підтримкою хлопцям був виступ десятикласниць та Теплова Артема. Хвилююча танцювальна композиція і проникливий монолог Артема (автор Тертична С.А.) не залишили байдужими глядачів і журі, отож старання групи підтримки теж оцінили і нагородили за ІІ місце. І місце дісталосі композиції вболівальників ЗЗСО № 3, яка вразила у саме серце кожного присутнього у залі, оскільки, долі матері і синів, один з яких загинув боронячи Батьківщину, були вражаюче справжніми і близькими сьогодні.
Ну і як не сказати окреме "Молодець!" тренеру хлопців - Миндрулу Денису Анатолійовичу, який підготував їх до випробувань. А ще хочеться подякувати за допомогу нашим батькам-спонсорам, чиїми зусиллями команда має власну форму. Наші хлопці виглядали просто красенями!
Ще раз вітаю усіх причетних до цієї важливої у цей день перемоги!

Переглядів: 159 | Додав: Етикетка | Рейтинг: 5.0/2
1 danukdiana016 • 12:04 PM, 2019-03-07 [Матеріал]