Неділя, 2020-08-09, 0:14 AM

Головна » 2020 » Січень » 20 » Психологічна годинка для педагогів
Психологічна годинка для педагогів

14 січня 2020 року поки учні насолоджувалися останнім днем зимових канікул, наш педагогічний колектив працював. І щоб краще налаштуватися на роботу в новому навчальному семестрі ми розпочали з психолого-педагогічного семінару. Завершився він арт-терапєю «Мрії»
Арт-терапія – методика, заснована на мистецтві та творчості. Вона є напрямком психотерапії, використовується не так давно, але стрімко розвивається і вже довела свою ефективність. Вона сприяє самовираженню та пізнанню себе.
Професія вчителя в усі часи містила безліч стресогенних факторів і ризиків втратити психічне здоров'я, розчаруватися в роботі, в собі, отримати психосоматичні захворювання. Даний тренінг був розроблений, для налаштування на ефективну роботи, збереження психічного здоров'я вчителя, для відновлення свого психоенергетичного потенціалу, для позбавлення страхів, розчарування, для пом’якшення впливу стресових ситуацій.
Замість вирішувати проблеми освіти, вчителі зосередилися на собі, згадали про власні потреби, мрії і приємні моменти життя. Вони малювали, релаксували під чарівну музику і фантазували – тим самим відпочивали, перезавантажувалися і налаштовувалися на роботу. З новими силами, надіями, сподіваннями, вірою в дітей розпочали новий семестр.
Психолог гімназії Боцуляк Ю.А.

Переглядів: 48 | Додав: markysik1501 | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2020  »