Неділя, 2020-08-09, 0:21 AM

Головна » 2018 » Вересень » 27 » Самі запропонували, самі зробили, самі відповідаємо.
Самі запропонували, самі зробили, самі відповідаємо.

Таким має бути гасло учнівського самоврядування. В гімназії так і є. На початку вересня, на конференції серед інших пропозицій прозвучало:"Провести конкурс зарядок". І ось вже активність "Зарядись сам! Заряди іншого!" (слоган нашого лідера Лободи Софії) відбулася. Кожен клас на ранкових зарядках, у день здоров'я придумав собі руханку, розучив її і продемонстрував у дружному колі іншим гімназистам, які не тільки уважно дивилися, підтанцьовували в такт музиці і рухам виступаючих, але і оцінили старання  інших класів.  Усі підготували прекрасні оригінальні композиції-зарядки, але все ж, згідно ваших голосів місця розподілилися наступним чином: перше місце -   у запальних п'ятиклашок-ведмедики (відповідно до музичного супроводу) - разом з ними пританцьовувала вся гімназія; на другому місці  учні  9 класу з Танком бажань "Тунаком" та 11 класу зі своєю оригінальною композицією. На третьому місці щільно умостилися учні 10, 6-а та 6-б класів. Добре, що не мені випало судити конкурс - я б розгубилася. Мені особисто сподобалися всі зарядки. А ще більше - що готували їх самі учні.  Молодці!

Переглядів: 137 | Додав: Етикетка | Рейтинг: 0.0/0
1 danukdiana016 • 12:18 PM, 2019-03-07 [Матеріал]
Цікава ідея! Треба буде повторити весною!
«  Вересень 2018  »