Понеділок, 2020-08-10, 8:28 AM

Головна » 2019 » Вересень » 26 » Увага! Діти на дорозі.
8:55 AM
Увага! Діти на дорозі.

У мережі Інтернет ми знайшли досить корисну інформацію про правила дорожнього руху. Сподіваємося, ви прочитаєте цю статтю і нагадаєте собі такі важливі поради, які допоможуть зберегти ваше життя.

Коли ти пішохід

1.Пішоходи ходять лише тротуарами тримаючись лише правого боку щоб не заважати зустрічним пішоходам.
2.За містом треба ходити узбіччям назустріч автомобілям, що рухаються, з тим, щоб вчасно побачити їх і поступитись дорогою.
3. Перехрестя - найнебезпечніше місце для пішоходів. Переходити перехрестя необхідно лише визначеними переходами.
4. Найнебезпечніше переходити дорогу підземними переходами.
5. Якщо підземних переходів немає, дорогу треба переходили в тих місцях, які означені лініями розмітки або дорожніми знаками.
6. До того, як переходити вулицю, спершу треба подивитися ліворуч. Якщо проїжджа частина вулиці вільна - можна йти.
7. Коли ти дістався середини вулиці, подивися праворуч. Якщо проїжда частина вільна - переходь.
8. Якщо ти не встигаєш перейти вулицю, обов'язково зупинися на острівці безпеки. В разі відсутності його - треба зачекати на лінії, що розділяє транспортні потоки протилежних напрямів. Вулицю, де відсутній пішоходний перехід, треба переходити від одного рогу до протилежного.
9. Під час переходу вулиці уважно стежке за сигналами світлофора.

Коли ти пасажир

1. Перебуваючи в автобусі, трамваї чи тролейбусі не заважай пасажирам заходити або виходити з транспорту.
2. Заходити треба через двері з написом "Вхід", а виходити - через двері з написом "Вихід".
3. Забороняється відволікати розмовами водія під час руху транспорту.
4. В громадському транспорті не можна перевозити вантажі, що мають неприємний запах або можуть забруднити пасажирів. Ні в якому разі не можна перевозити вибухонебезпечні або легкозаймисті речовини.
5. Пасажирові забороняється заважати під час зачинення або відчинення дверей, притулятися до них, а також визирати з вікон громадського транспорту.
6. Після виходу з трамваю, треба дістатися пішохідного переходу і тільки там переходити дорогу.
Обходити трамвай треба лише спереду.

Поради велосипедистам

1. Для велосипедного руху існує велосипедна доріжка.
2. На вулицях міста дозволяється їхати велосипедом дітям, яким виповнилося 14 років.
3. Велосипедистам забороняється випускати з рук кермо, а також хапатися руками за попутні машини.
4. Не можна перевозити пасажирів на велосипеді, що не пристосований для цього.
5. Не дозволяється їздити велосипедами людними тротуарами, а також в місцях, де граються діти.

Безпека на дорозі: поради на кожен день

1. Ніколи не перебігайте вулицю перед транспортом, що рухається.
2. Ніколи не влаштовуйте ігри біля транспорту, що стоїть у дворі, - в ньому можуть відмовити гальма.
3. Не чіпляйтесь за рухомий автотранспорт.
4. Не грайте в сніжки чи футбол на тротуарах і рухомій частині вулиці - навіть найдосвідченіший водій не в змозі одразу зупинити машину, особливо на слизький дорозі.
5. Не катайтеся на санчатах, лижах і ковзанах поблизу дороги.

Переглядів: 58 | Додав: alfabravoj | Рейтинг: 5.0/1
«  Вересень 2019  »