Понеділок, 2020-08-10, 7:36 AM

Головна » 2018 » Квітень » 17 » Вітаємо стипендіата FLEX!
8:20 AM
Вітаємо стипендіата FLEX!

Програма майбутніх лідерів (FLEX) це програма культурного обміну Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США, яка адмініструється в Україні організацією Американські Ради з міжнародної освіти (American Councils) за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Програма надає можливість українським студентам навчатися в американській школі і жити в американській сім'ї протягом одного навчального року. Щороку учні пробують свої сили у здобутті стипендії програми. Гімназисти не є виключенням. Складність полягає в тому, що відбір здійснюється "всліпу" американськими експертами, і до уваги беруться лише анкети претендентів.

Вже вдруге стипендіатом програми стає учень гімназії. Цього разу до Америки їде Полякова Дар'я. Даша - призер обласних та районних предметних олімпіад з української, англійської мов, конкурсу ім. П.Яцика, активна учасниця гімназійного життя: вокалістка, член ДЮРП "FLESHка", виконуюча роль Гімназії на офіційних урочистостях.

Наступний рік Даша проведе в Америці у навчанні, спілкуванні, пізнанні. Удачі, Гімназіє!

Переглядів: 193 | Додав: Етикетка | Рейтинг: 5.0/2
«  Квітень 2018  »