Неділя, 2020-08-09, 0:15 AM

Головна » 2018 » Квітень » 20 » Вітайте лідера!
Вітайте лідера!

20 квітня у обласному будинку художньої творчості відбувся четвертий обласний конкурс "Лідер року", який покликаний був визначити кращого лідера учнівського врядування. Три попередні пройшли вдало для Новоодеського району:  у першому конкурсі ІІ місце виборола Президент Гімназії Радик Ксенія, у другому - перемогла Тхір Наталя  - лідер Костянтинівської школи, у третьому - знову ІІ місце у Новоодеської гуманітарної гімназії і її лідера Дорожинської Ольги. Четвертий конкурс перевіряв лідерів на громадянську свідомість, ораторські, організаційні здібності, вміння швидко орієнтуватися в ситуації та відстоювати власні погляди. Кандидати (переможці районних етапів конкурсу) демонстрували власне електронні ресурси та презентували шкільне самоврядування. Перед початком конкурсу 18 його  учасників взяли участь у зйомці ролика проти проблеми № 1 у підлітковому середовищі - булінгу. Не позаздриш журі, яке мале уважно вислухати і переглянути виступи усіх учасників. Проте, треба зазначити, що фахівці, які входили до його складу, діяли злагоджено і компетентно. Після 4 годин виступів і хвилювань журі оголосило результати (оцінки, як завжди, виставляли після виступу кожному учаснику). Наша Лідер гімназійного об'єднання Софія Лобода, вже після оголошення результатів заочних конкурсів вела перед і за результатами очних -  теж не поступилася лідерством - у результаті  І місце.

Софія - лідер зі стажем: спочатку верховодила у класі (тричі "Класі року"), є капітаном команди інтелектуалів "Наутилус" - двічі чемпіона області з гри "Що? Де? Коли?", вона призер обласних олімпіад і конкурсів, член Молодіжного виконкому  - ось далеко не повна сфера її досягнень і інтересів.

Вітаємо Софію та її команду із заслуженою перемогою та бажаємо не зупинятись на досягнутому!

P.S. Вже 1 травня Софія у складі делегації Миколаївської області стане делегатом саміту лідерів у м.Києві. Чекаємо нових ідей і звершень.

Більше фото ТУТ

Переглядів: 152 | Додав: Етикетка | Рейтинг: 5.0/1