Понеділок, 2020-08-10, 7:43 AM

Головна » 2019 » Січень » 8 » Знай наших!
Знай наших!

Гімназисти та вчителі провели 2018 рік та зустріли новий - 2019. Зробили це яскравим феєрверком перемог у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, впевнено посівши І місце серед ЗЗСО району.У загальному заліку наших "світлих голів" 21 перше, 11 других та 11 третіх місць. Призові місця та перемоги учні гімназії здобули у олімпіадах з української мови, історії, англійської та німецької мов, математики, інформатики, історії, фізики, географії, зарубіжної літератури, правознавства, трудового навчання. На перемоги учнів працювали всі (!) вчителі, а саме: Голуб Т.П.- учитель історії, Івахненко Т.І. - учитель фізики, Крикун Н.М.- учитель фізики, Малая О.І. - учитель географії, Третякова Л.П. - учитель української мови та літератури, Ворошилова В.П.- учитель української мови та літератури, Воробйов В.І. – учитель інформатики, Тертична С.А. – учитель зарубіжної літератури, Федорова Т.О., учитель англійської мови, Іваніна Т.І., учитель англійської мови, Дорошенко С.О. - учитель математики, економіки, Бончук О.М.,- учитель математики, Гончар Г.А., - учитель правознавства, Шевченко І.С. – учитель німецької мови, Штукан А.І.- учитель біології, Марчак В.О., учитель технічної праці, Крайнюк А.В., -учитель обслуговуючої праці. До складу команди, яка буде захищати честь Новоодеського району увійшли: Ребенюк Єлизавета (9 кл), Ніколаєнко Андрій (11 клас), Петрушин Олексій (8 кл), Радик Тетяна(9 кл), Панчук Олександр(10 кл), Барна Крістіна (9кл), Лобода Софія (10 кл), Спіян Дар’я (11 кл), Кротик Дмитро(8 кл), Якушкіна Діана (10кл), Колот Володимир (9 кл), Мушкей Андрій(10 кл), Барна Крістіна(9 кл), Дуля Ольга(10кл), Лєбідєв Руслан(11 кл), Колос Анастасія (9 кл). Бажаємо їм та вчителям, які продовжують працювати з учнями, отримати гідну оцінку своїх знань. Радість перемог у ІІІ (обласному) турі вже відчули на собі призери ХІV Міжнарожного мовного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Петра Яцика Богданова Тетяна (ІІІ місце) та IX Міжнарожного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Г. Шевченка Дубінко Анастасія і Ніколаєнко Андрій (ІІ місця) та їх вчитель Третякова Л.П. З Новим Роком і новими перемогами!

Переглядів: 115 | Додав: Етикетка | Рейтинг: 0.0/0
1 danukdiana016 • 11:56 AM, 2019-03-07 [Матеріал]