Субота, 2020-08-08, 11:59 PM

Головна » 2018 » Квітень » 17 » Знати права і обов'язки - важливо
Знати права і обов'язки - важливо

Незнання законів не звільняє від відповідальності. Цей вислів актуальний і по відношенню до підлітків, які добре засвоїли лише постулат про власну неосудність, яку розуміють як вседозволеність. Про це побільшало сюжетів на телебаченні, тому працівники ювенальної поліції "грають" на випередження і стали частими гостями (взяли на себе просвітню функцію) у загальнооосвітніх закладах. Гімназія не є виключенням. Минулого тижня до нас завітали працівники  Управління Превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області, Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області. Інспектор сектору ювенальної превенції – Гончарук І.М., Провідний спеціаліст – Фроляк О.І., Завідувач виставкового центру – Щербина Л.Ю.  розповіли на зустрічі з учнями багато цікавого про попередження правопорушень серед неповнолітніх і недопущення вчинення адміністративних правопорушень дітьми, безпечну поведінку у повсякденному житті, попередження торгівлі людьми, недопущення насильства в сім’ї та познайомили з Національним загальнопросвітницьким проектом «Я маю право!». Інформація викликала жваве обговорення та безліч запитань, а це означає, що діти понесли додому не тільки оцінки за знання з предметів, а і нові знання з важливого предмету "Безпека і відповідальність". Дякуємо організаторам за цікаву зцстріч.

Переглядів: 151 | Додав: Етикетка | Рейтинг: 0.0/0
1 danukdiana016 • 12:39 PM, 2019-03-07 [Матеріал]
Це було дуже цікаво! Як зараз памятаю!
«  Квітень 2018  »