Субота, 2020-08-08, 10:58 PM

Головна » 2018 » Травень » 2 » Золоті зерна гімназії
Золоті зерна гімназії

Вітаємо учнів та колективи, які нагороджено Відзнакою "Золоте зерно". Цього року було вручено 134 відзнаки 85 учням та 9 колективам, які прославили своє ім'я та гімназію у різних галузях знань та умінь. Серед найпопулярніших нагород завжди: "Переможці предметних олімпіад і конкурсів", "10 і вище" (навчальний рейтинг), "Надія великого спорту", "Творча особистість", "Я вмію досягти мети"... але найочікуванішими є номінації "Учень року " і "Клас року". Цього року це Полякова Дар'я і учні 5-а класу (класний керівник Шевченко І.С.). Даша, крім вже традиційних перемог у олімпіадах з української та англійської мов, участі і перемог у ДЮРП "FLASHка", отримала цього року ще одну вагому перемогу - пройшла відбір до Програми "FLEX" і наступного року навчатиметься та проживатиме у США. А учні 5-а класу не тільки стали єдиним гімназійним колективом, але й разом зі своїм класним керівником, яка дебютує на цій посаді, вийшли переможцями у Рейтингу участі класних колективів у житті гімназії.

Інтригою свята була і нова персональна номінація, яка "заважила" не менше, ніж "Учень року" - "Гордість гімназії". Вона  була вручена гідній гімназистці - Лободі Софії, яка теж багата на перемоги у олімпіадах, а крім того впевнено зарекомендувала себе як лідер учнівського самоврядування не тільки в районі, але й у обласному конкурсі (І місце у конкурсі "Лідер року").

Традиційно, у цей день нагороди отримують і вчителі за перемоги у гімназійному конкурсі професійної  майстерності "Педагогічний Олімп". Вже вкотре директор гімназії Гузенко В.П. засвідчує високу якість роботи педагогічного колективу, а нагороди цього року отримали: Тертична С.А. - Диплом І ступеня і звання "Вчитель року гімназії-2018", Третякова Л.П. і Ворошилова В.П. - Дипломи ІІ ступеня, Шевченко І.С. - Диплом ІІІ ступеня.

Вперше у гімназії пройшов конкурс гімназійних зачісок, який відкрив концертну програму свята. У ньому взяли участь учениці 5-7 класів, а перемогу журі присудило зачісці Петрової Тетяни. Вона і отримала заохочувальний приз, а інші учасниці - гучні оплески і захопливі погляди залу.

Оплесками зустрічали і виступи класів, які підсумовували своє гімназійне життя за рік. Фейєрверк танців, пісень, гумору, фантазії і творчості - це було дійсно підсумкове свято року.

Тож заслужені перемоги знайшли своїх героїв, а ті, кому вони не дісталися можуть розраховувати на них наступного року, якщо не пошкодують старань і зусиль.

Переглядів: 193 | Додав: Етикетка | Рейтинг: 5.0/1
1 danukdiana016 • 12:33 PM, 2019-03-07 [Матеріал]