Неділя, 2020-08-09, 0:28 AM

Головна » 2018 » Травень » 23 » Звітна конференція ГОК
Звітна конференція ГОК

Іноді школу називають справжнім живим організмом, в якому самоврядування - це хребет, опора. Але, як виявилося на цьогорічній звітній конференції Гімназійного об'єднання "Крила",  у гімназійному організмі самоврядування - це серце. Але то все метафорична мова, у житті ж все набагато прозаїчніше - "серцем" гімназії була звичайна коробочка але з досить важливим вмістом - переліком усіх справ, якими ми займалися протягом року. Задачею кожного класу було підвести підсумок роботи класного самоврядування у вигляді невеликого виступу, а потім витягнути папірчик з "серця" і розповісти про участь класу в тому проекті, який на ньому написаний. Загалом, усім було що розказати, поділитися досвідом,обговорити успіхи та недоліки власної роботи. Осоливо нашорошивши вуха слухали п'яти- та шестикласники, хоча й на їхньому рахунку вже немало добрих і корисних справ. Мені було приємно спостерігати за тим, як досвід старших плавно перетікає до рук молодших школярів, а в процесі виступів вже народжуються нові ідеї, які, сподіваюсь, за літо нікуди не зникнуть і ще прозвучать на осінній конференції!
Також кожен клас виставляв оцінку роботі координаційної ради в цьому році, в результаті ми отримали тверду "четвірку", чому дуже раді!

P.S.Запрошуємо "поїсти нашого координаційного хліба" всіх бажаючих своєю активністю зробити життя гімназистів насиченішим і цікавішим.

Переглядів: 154 | Додав: sloboda376 | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2018  »