Вівторок, 2024-03-19, 12:06 PM

Історична довідка. Новоодеська гімназія була відкрита 21 вересня 2000-го року, відповідно до Указу Президента України від 24 квітня 2000р. № 612 "Про додаткові заходи щодо державної підтримки обдарованої молоді” та розпорядження Миколаївської облдержадміністрації від 28.08.2000.

Засновником гімназії є Новоодеська районна державна адміністрація.

Зміст навчально-виховного процесу зорієнтований на поглиблене вивчення предметів філологічного  циклу.

Поглиблено вивчаються українська, англійська  мови, які доповнюються курсами за вибором, спецкурсами, факультативами, такими як риторика,  практична граматика англійської мови, країнознавство (англомовні країни) та художня культура. З 5 класу починається вивчення другої іноземної мови (німецької).

Злагоджена робота вчителів та учнів забезпечує високі результати в предметних олімпіадах (16 років поспіль І місце в районі, перемоги та призові місця в області, участь у Всеукраїнському етапі олімпіад), конкурсах обласного та Всеукраїнського рівнів.

Виховна робота підпорядкована вихованню життєво компетентної особистості, здатної до самореалізації. В роботах наших учнів  спостерігається активна громадянська позиція. Вони активні учасники благодійних акцій, заходів з озеленення міста, молодіжного виконкому при міськраді, переможці та призери акцій та конкурсів. 2011 року Гімназійне об'єднання "Крила" було визнано одним з кращих в Україні.

Педколектив гімназії молоді та досвідчені, енергійні вчителі, що вболівають за результат своєї праці. Вони створили в гімназії атмосферу тепла та розуміння, яка вирізняє цей заклад з-поміж інших.  Гімназія  є базовою для проведення педагогічної практики слухачів курсів підвищення кваліфікації при МО ІППО  для керівників ЗНЗ  заступників директорів шкіл з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників.

За роки існування  Новоодеська гуманітарна гімназія неодноразово відзначалася у різних сферах освітнього життя. У 2006 році - стала переможцем конкурсу «100 кращих шкіл України» у номінації «Школа успіху». За результатами конкурсу у 2009 році гімназію визнано кращим закладом Новоодеського району, у 2012 році –  «Флагманом освіти і науки України». У 2013 році атестована З відзнакою». 2016 року гімназію занесено до Всеукраїнського видання "Освітяни і науковці України" та нагороджено медаллю з цього приводу.

«  Березень 2024  »