Гузенко Іванна Петрівна,
директор, Відмінник освіти України, учитель російської мови, спеціаліст вищої категорії, "Людина року Новоодещини-2011" у галузі "Освіта", нагороджена медалями "За відданість справі", "За заслуги перед Новоодещиною", володар відзнаки "Патріот гімназії"
Гончар Галина Анатоліївна,
заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель правознавства, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії, Лауреат конкурсу "Людина року Новоодещини 2012" у галузі "Освіта", нагороджена медаллю "За відданість справі"
Татаренко Тетяна Володимирівна,
заступник директора з виховної роботи, Відмінник освіти України, учитель музичного мистецтва, мистецтва, художньої культури,
спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, Лауреат конкурсу "Людина року Новоодещини 2013" у галузі "Освіта", володар відзнаки "Патріот гімназії", нагороджена медаллю "За відданість справі"
Федорова Тетяна Олександрівна,
вчитель англійської мови, старший вчитель, спеціаліст вищої категорії
Іваніна Тетяна Іванівна,
вчитель, англійської мови, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії
Андрусенко Ірина Анатоліївна,
вчитель, англійської мови, старший вчитель, спеціаліст вищої категорії
Ворошилова Валентина Павлівна,
вчитель української мови та літератури, Відмінник освіти України, старший вчитель, спеціаліст вищої категорії
Третякова Лариса Петрівна,
вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
Голуб Тетяна Павлівна,
вчитель історії, старший вчитель, спеціаліст вищої категорії
Дорошенко Світлана Олександрівна,
вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, "Людина року Новоодещини -2014" у номінації "Освіта", Призер ІІ (обласного) етапу конкурсу "Вчитель року 2016"
Тертична Світлана Андріївна,
вчитель світової літератури, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії, переможець Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник - 2012"
Альбещенко Ірина Сергіївна,
вчитель німецької мови, спеціаліст І категорії
Крикун Наталя Миколаївна
вчитель фізики, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії
Бончук Олена Миколаївна
вчитель математики, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії
Мунтян Ксенія Сергіївна,
вчитель біології, спеціаліст ІІ категорії
Шарова Алла Юріївна,
вчитель хімії, спеціаліст ІІ категорії
Альбещенко Андрій Олександрович,
вчитель фізкультури, спеціаліст ІІ категорії
Малая Оксана Іванівна,
вчитель географії, вчитель-методист, спеціаліст вищої категорії
Крайнюк Алла Володимирівна,
вчитель трудового навчання, спеціаліст
Воробйов Вячеслав Іванович,
вчитель інформатики, спеціаліст І категорії,
Боцуляк Юлія Андріївна,
практичний психолог, педагог-організатор
Каращук Тетяна Миколаївна,
вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст вищої категорії,
старший вчитель
Марчак Володимир Омелянович,
вчитель трудового навчання, спеціаліст
|