Всім доброго дня! В мене є одна пропозиція. А чому б для кожного класу не зробити одну таблицю? І не в Google документах, а саме в Google таблицях. Бо не зручно клацати на кожен предмет і дивитися ДЗ.
Шановні дописувачі сайту! Якщо матеріал блогу вам сподобався, оцінюючи його треба натискати п'яту зірочку. Якщо натиснути першу зірочку - рейтинг матеріалу падає sad
11:12 AM
Шановні дописувачі сайту! Прохання не кидати матеріал декілька разів. Його не бачить ніхто, доки він не пройде модерацію.
bye
всім привіт.як у вас справи???Я уцениця 6-А класу.
Запрошую завтра всіх гімназистів на "діловий" пікнік - відпочити по-діловому! Збір на автовокзалі завтра о 7:50!
stepova23, ok
6:39 AM
Всім Привіт знову говорили що потрібно бути активними на цьому сайті і я буду заходити сюди щодня тут цікаво!!!!!!!!!!!
0:12 AM
А поки гімназисти посиленно готуються до Золотого зерна, нагадую, що до свята будуть підведені остаточні рейтинги, тому доносимо насіння та батарейки, активно реєструємося та дописуємо на сайті, можли
Не забудьте, що завтра формується вантаж до АТО! Не забудьте донести свої поробки, обереги, солодощі тощо!
Привіт!
Чим займаєтесь на вихідних?
hello biggrin
Всім привіт!
Я учениця 5-б Чернеуцан Валерія
sdoych, чекаю з нетерпінням
Шановні гімназисти і гості! Дотримуйтесь правил життя на сайті. Міні чат для спілкування, а не для обміну смайлами (ми ж букви знаємо!) yes
Класно, готуємо стін газету
sdoych, вітаю, як справи у 5-б?
Всім привіт! Я учениця 5-Б
Ласкаво просимо до спілкування. Тут може бути ваше повідомлення.